imobilaizeris
imobilaizeris.com
  • PAGRINDINIS
  • KODEL VERTA RINKTIS MUS?
  • AUTODIAGNOSTIKA
  • VAIRO UZRAKTAI UZRAKTU REMONTAS
  • EMULIATORIUS EMULIATORIAI
  • AVARINIS ATRAKINIMAS
  • AUTOMOBILIU RAKTAI
  • MOTOCIKLU RAKTU GAMYBA
  • IMOBILAIZERIU REMONTAS
  • CRASH DATA AIRBAG SRS REMONTAS
  • CHIPTIUNING EGR DPF
  • MOTOCIKLU KETURRACIU CHIPTUNING GALIOS DIDINIMAS
  • AUDI RAKTU GAMYBA
  • BMW MINI RAKTU GAMYBA
  • BENTLEY RAKTU GAMYBA
  • CITROEN PEUGEOT RAKTAI
  • FORD MAZDA RAKTU GAMYBA
  • FIAT LANCIA ALFA ROMEO
  • HONDA ACURA RAKTU GAMYBA
  • CHRYSLER DODGE JEEP RAKTU GAMYBA
  • RANGE LANDROVER JAGUAR RAKTU GAMYBA
  • MASERATI RAKTU GAMYBA
  • MERCEDES SMART RAKTU GAMYBA
  • MITSUBISHI RAKTU GAMYBA
  • NISSAN INFINITI RAKTU GAMYBA
  • OPEL GM RAKTU GAMYBA
  • PORSCHE RAKTU GAMYBA
  • SUNKVEZIMIU RAKTU GAMYBA
  • ROLLS ROYCE RAKTU GAMYBA
  • SAAB RAKTU GAMYBA
  • KIA HYUNDAI SUZUKI RAKTU GAMYBA
  • VW SKODA SEAT RAKTU GAMYBA
  • RENAULT DACIA RAKTU GAMYBA
  • VOLVO RAKTU GAMYBA
  • SUBARU RAKTU GAMYBA
  • USA JAV AUTO RAKTU GAMYBA
  • TOYOTA LEXUS SCION RAKTU GAMYBA
  • KONTAKTAI

      MOTOCIKLU KETURRACIU VANDENS SNIEGO MOTO CHIPTUNING

                  MOTOTECHNIKOS PROGRAMINIS GALIOS DIDINIMAS

Picture

Keleta atliktu darbu rasite paspaude nuoroda ​

https://www.facebook.com/motochiptuninglietuva


●Galios didinimas(tik su el. ipurskimo sistema)
●Variklio valdymo programos optimizavimas.
●Sensoriu isjungimas(pvz. liamda,sklendes,ismetimos sistemos sklendes).
●Papildomu opciju ijungimas(pvz. quickshifter,launch control,autoblipper,pit speed limiter,pop&bang ir t.t.)
●Individualus programavimas pagal atliktus upgreidus pvz. Ismetimas,isiurbimo,uzdegimo sistema,variklio mechaniniai modai.
●Variklio valdymo bloku klonavimas,pririsimas.
●Ribotuvu nueminas(Greicio,RPM,galios).

Programuojami gamyklinai valdymo blokai!
Be jokiu "svetimkuniu" montavimo,pvz. power commander.

 BUTINA pateikti pilnus moto tech duomenis,modelis,metai,kw,upgreidai jei tokie jau yra atlikti ir pageidaujamus atlikti darbus.
Variklio valdymo bloko foto su kodais.
Programavima galima atlikti tiek atvezus technika,tiek atsiuntus variklio valdymo bloka.
Vidutine darbu trukme 1-3d.d.

Kas yra ECU programavimas? CHIPTUNING motociklų varikliu valdymo programu derinimas.

Kaip veikia motociklų derinimas?

ECU - elektroninis valdymo blokas - yra motociklo elektroninės „smegenys“. Kaip mums mūsų žmogaus smegenys, motociklo ECU naudoja daugybę jutiklių, kad nuolat stebėtų trijų dalykų būklę:
VARIKLIS: tokie dalykai kaip vandens temperatūra, velenelio greitis, veleno greitis, kolektoriaus slėgis, O2 lygis išmetamosiose dujose ir kt.
ISORINIS PASAULIS: pavyzdžiui, aplinkos temperatūra ir inercinė informacija iš motociklo traukos kontrolės sistemų.
VAIRUOTOJU NORAS: droselis, stabdis ir pavarų padėtis.
Tai daroma siekiant užtikrinti, kad motociklas veiktų taip, kaip nori motociklininkas - pagal savo projektinius parametrus - duodamas nurodymus atitinkamai techninei įrangai, pvz., Degalų įpurškimo sistemoms ir uždegimo laikui. Iš esmės, ECU valdo variklį - todėl jis vadinamas „variklio valdymu“.


ECU nusprendžia, kokias instrukcijas duoti varikliui, palygindamas įvairius įvesties duomenis su iš anksto užprogramuotu lentelių rinkiniu arba „žemėlapiais“, pripildytais skaičiais-kaip skaičiuoklė-ir tada pasirinkęs tų žemėlapių reikšmes, kad gautų norimą rezultatą . Šie skaičiai arba žemėlapiai yra iš anksto įdiegti gamykloje ir yra tai, ką motociklu gamintojas nusprendė geriausiai (arba pigiausiai, ar paprasčiausiai, arba visų trijų kombinacija) jums, jūsų vaziavimui, jūsų motociklams ir atsizvelgdamas i tuometines emisijos normas.
Visa tai skamba gana paprastai - ECU matuoja, kas vyksta ir ko nori vairuotojas, ieško, tada paleidžia komandas, kad tai įvyktų. Akivaizdu, kad visa tai vyksta šimtus kartų per sekundę.
Tačiau ECU nurodymai yra tokie pat geri, kokia informacija jis gauna iš jutiklių, taip pat pagal juos remdamasis,pasirinkdamas teisingus skaičius lentelėse. Ir čia prasideda problemos su standartiniais žemėlapiais,gamyklineje ECU programoje ir jutikliais kuriuos idiege gamintojas ... nes tai, ko norime kaip individualus vairuotojas, ne visada suteikia gamintojas.



Kas negerai su mano standartine ECU programa?
ECU aptarnauja tris VALDYTOJUS : klientus, buhalterius ir aplinkosaugininkus. Jis nori jus, klientą, padaryti laimingu ir suteikti jums norimą galią ir droselio valdymą. Tačiau taip pat stengiamasi, kad aplinkosaugininkai būtų patenkinti ir išlaikytų variklį laikydamiesi išmetamųjų teršalų kiekio apribojimų. Ir visa tai stengiasi padaryti kuo pigiau, greičiau ir paprasčiau, kad išlaidos nesumažėtų ir gamintojo buhalteriai būtų patenkinti.
Šie reikalavimai dažnai yra priešingi, o vidutiniai ECU žemėlapiai beveik visada yra kompromisas. Kaip motociklininkai, kai nusipirkome motocikla, mums nebūtinai labai rūpi, kiek gamintojui kainavo ECU žemėlapių sudarymas, kiek laiko jie turėjo tinkamai programuoti ir kiek variklių išmetamų teršalų bandymų. Mes tik norime, kad mūsų motociklas jaustųsi maloniai ir kuo geriau veiktų.
Čia atsiranda individualus programavimas, atnaujinimas dar kitaip vadinamas CHIPTUNING,REMAP.
REMAPAS-CHITUNING atveria iš anksto užprogramuotą programinę įrangą ECU, pasiekia įvairius žemėlapius, keičia skaitmenines reikšmes, kad pakeistų ECU siunčiamas instrukcijas (taip pat galima išjungti įvairius ribotuvus ir pakeisti kitus parametrus,bei pasakyti ECU nepanikuoti ar parodyti gedimo kodą, jei jis pastebi kažką netinkamo,kas buvo uzprogramuota gamykliniuose programos zemelapiuose).


Kaip sužinoti, ar man reikia chiptuning, programos modifikavimo?
​
Dvi pagrindinės priežastys: pirma, jūs kritikuojate savo motocikla; tai, kaip variklis jaučiasi arba kaip jis reaguoja į jūsų veiksmus. Paprastai tai yra droselio atsako netenkinimas; Dažnas skundas yra toks: „Mano droselinė sklendė ir (arba) trūkčioja, todėl man atrodo, kad negaliu tinkamai važiuoti“,vaziuoja netolygiai.
Ši problema būdinga daugeliui naujų motociklu ir dažniausiai pastebima, kai tikrai norite gerai valdyti droselį; esant mažiems apsisukimams, mažam greičiui ir mažoms droselio sklendėms, pvz., naudojant mini žiedines sankryžas arba važiuojant mieste šlapia danga. Tai gali būti subtilus jausmas, tačiau dažnai atrodo, kad jį galima interpretuoti taip: norisi šiek tiek droselio, šiek tiek atidaryti, nieko neįvyksta, todėl atidarote šiek tiek daugiau, tada variklis staiga reaguoja su bangomis. Arba kartais gali atrodyti, kad variklis pernelyg reaguoja ir sunku sklandžiai „pasiimti“ droselį be staigaus smūgio ir motociklo susitampymo. Kad visame galios ir droselio pasukimo diapazone,motociklas reaguotu ir pereitu i visus galios rezimus tolygiau,sklandziau.
Antroji priežastis, dėl kurios norėtumėte gauti pakartotinį perprogramavima, yra ta, kad jūs pakeitėte motociklo įsiurbimo ir išmetimo sistemą, naudodamiesi antrinės rinkos išmetimo ir filtro arba oro dėžutės modifikacijomis. Paprastai taip siekiama padidinti našumą, nors šiais laikais taip pat svarbu tobulinti kosmetiką ir sumažinti svorį.Bet kokiu atveju, kadangi jūs pakeitėte motociklo išmetimo ir (arba) oro įsiurbimo sistemos komponentus, gali tekti optimizuoti degalų tiekimą, kad jis atitiktų naujas, ne gamykloje pagamintas dujų srauto sąlygas-tai optimizuos našumą ir galios ,sukimo momento kreives ir isvengs,bet kokio variklio pažeidimo pavojaus.

Kodėl motociklai pirmiausia turi KAPOTA gaza?

Ilga istorija ir kelios susipynusios priežastys, tačiau didžiausias kaltininkas yra išmetamųjų teršalų normos.Nesigilinant į variklių veikimo detales, svarbiausia, kad variklio išmetamosios dujos būtų pakankamai švarios, kad išlaikytų išmetamųjų teršalų bandymus, visų pirma, kad jos būtų švarios tik ten, kur variklis turi būti švarus, kad išlaikytų bandymus . Jei išmetamųjų teršalų bandymai atliekami ne visu greičiu ir maksimaliu greičiu (taip nėra), tuomet nėra prasmės projektuoti variklio, kuris tokiomis sąlygomis būtų švarus. Tai pinigų švaistymas ir visiškai geru arklio galiu svaistymas.
Bet jei išmetamųjų teršalų bandymai atliekami esant mažam greičiui ir apsisukimams, esant dalinėms droselio sklendėms - paprastai imituojant važiavimą mieste, kur tarša yra didžiausia problema - tada gamintojai deda visas pastangas, kad jų varikliai būtų „švarūs“.
Kitas žingsnis kuriant švarų variklį yra padaryti jį liesą. Liesu misiniu veikiantis variklis yra tas, kuris naudoja santykinai didelį oro ir degalų santykį-tai reiškia, kad daugiau degalų sudeginama ir visiškai, o mažiau patenka į išmetamųjų dujų ir išorinį pasaulį. Priešingai-gausiai riebiu misiniu veikiantis variklis-naudoja mažesnį oro ir degalų santykį; mišinyje yra daugiau benzino. Paprasta. Bet taip nėra. Liesu misiniu veikiantys varikliai turi daug galimų problemų-jie veikia per didele temperatura degimo kameroje,kaista, labiau tikėtinas variklio nusidėvėjimas, sunkiau valdomas degimas, o mišinio santykis yra labai svarbus siekiant išvengti variklio pažeidimų. Tačiau nė vienas iš jų nėra neįveikiamas ir yra švaresnis už riebesniu misiniu veikiančius variklius, kuriuose degalu ipurskiama daugiau, kad būtų išvengta šių ir kitų problemų.Kita problema, susijusi su silpnai veikiančiu varikliu, yra leto droselio valdymas. Kai variklis dirba su riebesniu mišiniu, perėjimai tarp letu droselio valdymo laipsnių ,droselio pasukimas ,atsakas lyg suapvalinamas,jo kampai tampa ne tokie astrus. Dirbant liesu, šie perėjimai tampa aštrūs ir kampuoti - tai ir lemia netolygu motociklo vaziavimas,kapota gaza.
Tačiau ne tik liesas misinys droselį daro netolygu. Kitas būdas sumažinti nešvarias išmetamąsias dujas yra uzdegimo kampo paankstinimas- tai reiškia, kad variklio ciklo taškas, kuriame uždegimo žvakė iš tikrųjų užsiliepsnoja, yra ankstyvesnis. Tai padidina oro ir kuro mišinio degimo laiką degimo kameroje. Tai reiškia, kad jis dega labiau, todėl išmetamosios dujos tampa švaresnės. Deja, per ankstyvas degimo kampas,taip pat reiškia, kad variklis linkęs pernelyg jautriai reaguoti, todėl net mažos droselio sklendės pasukimas tampa labai astrus ir motociklas pradeda tampytis.
Paskutinė priežastis, dėl kurios šiuolaikiniai motociklai turi netolygius droselius, yra beprotiškiausia. Sunku patikėti nauju motociklu, tačiau kai kurie iš jų tiesiog nėra labai geri; gamintojas neskyrė pakankamai laiko (ar pinigų, arba abu) kurdamas žemėlapį ir (arba) suteikė jam isigilinimo i galimus motociklininko pageidavimus, Arba inžinieriai tiesiog į žemėlapius įrašo numerius, kurie leidžia motociklui atlikti išmetamųjų teršalų testą, tačiau, tiesą sakant, važiavimas motociklus,pagrindini malonumo jausma palieka gana nemalonų.
Štai kodėl kai kurie motociklai pirmojoje savo kartoje gali turėti netolygu droselio valdymą, o kol pasirodys antroji karta, droselio valdymas bus daug geresnis - gamintojas tiesiog galbut atsizvelgs daugiau,ides laiko ir išteklių, kad pagerėtų ir butu istaisytos preities klaidos.
Droselio sklendė skiriasi priklausomai nuo gamintojo. Pavyzdžiui, „KTM“ ir „Yamaha“ droselio kartografavimas paprastai yra grubus, o „BMW“ ir „Ducati“ droselio kartografavimas yra išsamesnis ir dėl to daug geresnis.

Ar perprogramavimas padidina galią ir (arba) sukimo momentą?

Dauguma programuotoju, bent jau sąžiningi - pripažins programavimas,kad gali ir nesukelti reikšmingo galios ar sukimo momento padidėjimo,bet yra ir labai daug isimciu .
Trecioji priezastis motociklas turi paslepto galios ir sukimo momento potenciala. priklausomai nuo modelio,motociklas,keturratis,vandens motociklas turi tokio potencialo nuo 10 iki 40 procentu. pvz. vandens motociklai sea doo,kawasaki ultra galingesnes versijos vien programavimo budu galima igyti 30-45AG ir tai nekalbama apie moto su ijungtais ribotuvais,kalbama apie gryna galios prieaugi. Motociklams,keturraciams standartiskai stock versijoms be modifikaciju pvz. modifikuota isiurbimo ar ismetimo ar abi sistemos, prieaugis iki 5-12 procentu,ir tai yra daug kalbant apie motocikla. Taipat galimybes isjungti ar ijungti ribotuvus,apsuku,maksimalaus greicio,isjungti daugybe nereikalingu davikliu,pazeminti ventiliatoriaus isijungimo ribas,kad variklis dirbtu vesiau. Smagios funkcijos kaip,AUTOBLIPPER,QUICKSHIFTER,LAUNCH CONTROL,POPS N BANGS ir dar daug kitu. Ir visa tai galima suprogramuoti gamykliniame kompiuteryje.
Bet VISU ESMIU ESME ; tai yra degalų optimizavimas, kad jis atitiktų išmetamųjų dujų ir įsiurbimo pokyčius, ir (arba) kad droselis būtų malonesnis naudoti,SKLANDESNIS,suteiktu zymiai malonesni atsaka i jo pasukima visame galios diapazone. Taigi motociklo važiavimo galimybės,pats pojutis pagerėja daugiau,labiau pastebimai, nei jo galia ar sukimo momentas. Vienas modelis maziau,kitas daugiau. motociklas yra skirtingas, ir sakoma, kad kai kurie reaguoja geriau nei kiti.

Ar ECU perprogramavimas užtikrina geresnę/blogesnę degalų ekonomiją?
Tai priklauso nuo motociklo modelio ir modifikacijos, tačiau tai niekada nėra didžiulis skirtumas. Realybė yra tokia, kad daugumai motociklininkų tai netrukdo, o pokyčiai yra tokie maži, kad jums būtų sunku pastebėti nuo bako iki bako. Kai kurie motociklininkai sakys, kad jie sunaudoja daugiau degalų, tačiau daugiausiai taip yra todėl, kad ju vaziavimo rezimas po motociklo tiuningo pakito,gavus paildomu AG ar kitu suprogramuotu funkciju,motociklas yra isnaudojamas maksimaliai ,juk tam mes tai ir darome del smagumo ir kad pilnai galetume megautis tuo ka gavome.

Koks bus mano modifikuotas motociklas?

Kai kurie motociklai yra tokie liaudiskai besitampantys,gazas nera tolygus,neretai su galios,sukimo momento duobemis skirtinguose rezimuose, skirtumas bus akivaizdus ir per kelias sekundes jūs pasakysite, kad jis vaziuoja geriau - sklandžiau ir yra gyvesnis. Kai kurių motociklu pagerėjimas bus subtilesnis, o norint įvertinti pagerėjusį droselio atsaką, gali prireikti nedidelės žiedinės sankryžos ar drėgno oro,kad pilnai ivertintumete pakitusi gazo atsaka i jusu veiksmus.

Ar sumontavus aftermarket ismetimo sistema man butinas kompiuterio perprogramavimas?

Yra dvi puses ,pilna ismetimo sistema,bakelis ir kolektorius ir tik bakelis,vadinamas slip-on.
pakeitus tik galini bakelis,o ismetimo kolektoriu palikus originalu dazniausiai jokia kompiuterio modifikacija nereikalinga,bet yra daug isimciu tai priklauso nuo motociklo modelio. Pazvyzdys Yamaha FZ1-N motociklas 998cc pradetas gaminti 2006m. pakeitus galini bakeli i aftermarket slip on, motociklo darbas sylant ir pasilus ant laisvu ar riedant zemomis apsukomis tampa labai netolygus. Sis reiskinys motocikluose vadinamas BACKPRESSURE, ne originalus bakelis neuztikrina reikiamo atgalinio slegio vaikliui,ko pasekoje smarkiai plaukioja apsukos,variklis banguoja,pulsuoja,lyg uzgstu uzkimes suo, tokiu budu valdymo blokas stengiasi islyginti apsukas ,kad dirbtu tolygiai. Backpressure simptoma itakoja bakelio ar jo ismetimo vamzdzio diametras,i ta pati bakeli idejus garso slopintuva DB killer,su daug siauresne isejimo anga,apsuku plaukiojimas kartais isnyksta ,kartais sumazeja. Bet mes ne tam dedame brangu costum ismetima ,kad slopintume garsa ar jo duodama nauda galios priauginime.
Sumondavus pilna ismetimetimo sistema kolektorius ir bakelis ,motociklo kompiuteri reikia perprogramuoti,aptimizuoti valdyma,kad kompiuteris zinotu,ka jus sumontavote ir tokiu atveju ,optimaliai galetu dirbti savo darba. Jei darore DECAT katalizatoriaus salinima,taipat butinas programos optimizavimas,davikliu isjungimas.

Kaip suzinoti ar mano motociklas jau cipuotas?

Tai galima patikrinti 3 budais,nuskaicius variklio valdymo programa ir patikrinus ar gamykliniai parametrai yra pakelti,optimizuoti,ar yra ijungta papildomu fukciju ar isjungtu davikliu,palyginus su analogisku motociklu valdymo programa,kitas budas yra dinamometrinis stendas,jo pagalba galima pamatuoti esamas arklio galias i galini rata. Jei jusu motociklas yra be jokiu modifikaciju ar tikrai zinote,kad jis yra gamyklinineje bukleje,tokiu motociklu musu rinkoje galetu butu arti 90-95 procentu,bus nereikalingas nei programos sulyginimas pas specialistus,nei dinamometrinis stendas,jums pakaks tik atsisesti ant motociklo ir po test drive ivairiuose rezimuose jus tiktai pastebesite kitoki motociklo atsaka i jusu veiksmus ir pojuciai tikrai bus teigiami.
Trecias budas naudoti GPS parodymais paremta drag racing iranga ir realiomis salygomis kelyje ismatuoti motociklo pagreity iiki tam tikro greicio ar kelio atkalpos ar maksimalu greiti pries ir po modifikaciju.
Paprastos motociklu diagnostikos metu siu dalyku matyti neimanoma.

Visos musu rasomos programos yra individualios,atsizvelgiama i visus jusu pageidavimus ar nusiskundimus. Viskas optimizuojama tam ir taip,kad jus patirtumet maksimalu malonuma is naujo ir naujai atrade savo senaji motocikla .


Naudojame pacia geriausia ir pazangiausia siai dienai varikliu valdymo bloku programavimo ir diagnostine iranga!
Moderniausius Real time,wideband,lamda logerius.
Pagreiciui matuoti naudojame DRAG tipo iranga paremta GPS 0-60 / 0-100 / 0-200 / 0-300 kmh.

Visiems gero vejo ir vingiuotu keliu!




Powered by Create your own unique website with customizable templates.